Kitnet Shalom Villa
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Kitnet Shalom Villa Bertioga van 50 m² is gesitueerd op afstand van 4 km tot het Restingas of Bertioga Estadual Park en biedt toegang tot bezienswaardigheden in de omgeving.
Deze 1-slaapkamer villa biedt een welgelegen locatie niet ver van het Praia Branca strand, terwijl natuurlijke bezienswaardigheden zoals het Enseada Strand ervandaan liggen. Dit vakantiehuis is gelegen op afstand van 3 km tot het Forte de São João.
De gesitueerde in Bertioga Kitnet Shalom Villa heeft een badkamer, voorzien van een apart toilet.
Een complete keuken, samen met een eetgedeelte, zijn beschikbaar om te dineren. Self-catering ter plaatse omvat ook een koelkast en een oven. Pizzaria Fratello ligt op een paar stappen verwijderd van deze 1-badkamer accommodatie en biedt Italiaanse gerechten aan.
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas107 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke restaurants in de buurt van Kitnet Shalom Villa kun je aanbevelen?
Gasten van Kitnet Shalom Villa kunnen eten in Pizzaria Fratello restaurant, dat Italiaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keuken in Kitnet Shalom Villa?
Kitnet Shalom Villa beschikt over een complete keuken met een koelkast, een oven en keukengerei. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Kitnet Shalom Villa?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Kitnet Shalom Villa verblijven. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Kitnet Shalom Villa?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Bertioga zijn het Praia Branca strand en het Restingas of Bertioga Estadual Park, die respectievelijk op 4 en 4,1 km van Kitnet Shalom Villa liggen. Daarnaast is het Forte de São João (3 km) ook een aanrader om te bezoeken.